Jesteśmy do twojej dyspozycji 24/7

Zaciągnięte kredyty i otrzymane pożyczki zaczynają Cię przytłaczać? Nie radzisz sobie ze spłatą zobowiązań, a odsetki narastają każdego dnia? Regularnie odbierasz telefony z działów windykacji? Chcesz wyjść ze spirali zadłużenia? Skorzystaj z naszej pomocy i oferty na pozbycie się długów.

Jak wyjść ze spirali długów?

Dobrym rozwiązaniem, by spirala zadłużenia przestała rosnąć, jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Należy dążyć do wypracowania porozumienia z wierzycielami i regularnie spłacać dług. Czasami możliwości finansowe dłużnika na przykład na skutek trudnej sytuacji życiowej, są niewystarczające. W takiej sytuacji pomocna może okazać się:

  • reorganizacja zadłużeń,
  • konsolidacja kredytów,
  • pomoc w negocjacjach.

Skorzystaj z naszej oferty – pomożemy Ci skontaktować się z wierzycielami i wynegocjować korzystne warunki spłaty. Może Twoje dotychczasowe zadłużenia można rozłożyć na mniejsze raty lub połączyć kilka kredytów w jeden, od którego będziesz płacił mniejsze odsetki? Chcesz współpracować z firmami windykacyjnymi i komornikiem, ale brakuje Ci wiedzy? Zgłoś się do nas, na pewno znajdziemy rozwiązanie najkorzystniejsze w Twojej sytuacji.  

Upadłość konsumencka – sposób na spłacenie długów?

Ogłoszenie upadłości i umorzenie zadłużenia to dobre rozwiązanie na pozbycie się długów dla osób, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji finansowej. By wniosek został pozytywnie rozpatrzony, należy przygotować odpowiednie uzasadnienie, a sąd musi wydać pomyślny dla dłużnika wyrok. Umorzenie zaciągniętych zobowiązań sprawia, że odsetki przestają być naliczone, a rosnąca spirala długów zostaje zatrzymana.

gra-w-szachy

Oddłużanie – skorzystaj z pomocy profesjonalistów!

Oferujemy profesjonalną pomoc we wsparciu procesu oddłużania. W imieniu dłużników kontaktujemy się z wierzycielami, negocjujemy korzystne warunki spłaty. Jeśli chcesz ogłosić upadłość konsumencką, pamiętaj, że należy spełnić wszystkie wymogi formalne, które są ściśle określone przez polskie prawo. Dla wielu osób to jedyny sposób, by spłacić dług – wysokie zobowiązanie, które wciąż rośnie.

NASZE ODDZIAŁY

W naszych oddziałach umożliwiamy osobiste spotkanie i rzeczową konsultację bezpośrednio z prawnikiem, jeszcze przed podjęciem decyzji o zleceniu nam napisania wniosku o upadłość.

Rzeszów

Rzeszów - Przejdź
798 829 829
rzeszow@dlug-stop.com
SANATORS Sp. z o.o.

Warszawa

Warszawa - Przejdź
798 829 829
warszawa@dlug-stop.com
SANATORS Sp. z o.o.

Poznań

798 829 829
poznan@dlug-stop.pl
SANATORS Sp. z o.o.

Masz długi? Chcesz dowiedzieć się więcej, jak wyjść z trudnej sytuacji?
Interesuje Cię oddłużanie lub chcesz ogłosić upadłość konsumencką? Sprawdź, czy spełniasz wymagania!

Sprawdź, czy spełniasz wymagania prawne, by ogłosić upadłość
Przekonaj się, czy to rozwiązanie dla Ciebie
Zobacz, na jaką pomoc możesz liczyć, jeśli jesteś dłużnikiem
Służymy pomocą w kontakcie z wierzycielami
Wspieramy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców
Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Zadzwoń lub napisz do nas. Najpóźniej w ciągu 12 godzin oddzwoni do Ciebie nasz Doradca, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i zaproponuje najlepszy sposób na rozwiązanie Twoich problemów.

Adres biura

Warszawa, ul. Grzybowska 2 lok. 78

Infolinia

+48 798 829 829

Adres e-mail

info@dlug-stop.com

Napisz do nas teraz!
Rozwiążemy Twój problem.
Zapewniamy poufność i pełną dyskrecję
2019 © SANATORS Sp. z o.o. All Rights Reserved | Polityka prywatności